Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Szałsza
Numer: StPr/24/0880
OBOWIĄZKI:
skompletowania i przygotowania towarów do wysyłki; zajmuje się zabezpieczeniem towarów przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbiorcy;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szałsza


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik upraw pod osłonami - pakowacz

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    - Pakowanie towaru, kompletowanie towaru do wysyłki, zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem w transporcie do odbiorcy, obrywanie liści, pędów, nasadzanie, rozsadzanie oraz szczepienie roślin. Dokonywanie kontroli towaru.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba...

    Dodane: wczoraj

  • Pakowacz ręczny

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Pakowanie ręczne karmy dla zwierząt, pakowanie w kartony, etykietowanie.Miejsce wykonywania pracy Gliwice.Praca na umowę zlecenie 1 miesiąc (następnie umowa o pracę).Praca na 1 zmianę (7.00-15.00). Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

    Dodane: 2024-09-30

  • Pakowacz ręczny

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

    Lokalizacja: śląskie/ Siemianowice Śląskie

    Praca na produkcji, pakowanie wyrobów do opakowań. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

    Dodane: 2024-09-26

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone