Praca: Operator prasy krawędziowej

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi, usługi cięcia oraz  prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator prasy krawędziowej
Miejsce pracy: Sosnowiec
Opis stanowiska:
  • samodzielne programowanie prasy krawędziowej i prowadzenie procesu gięcia elementów, zgodnie z dokumentacją techniczną
  • kontrola jakości wykonanych detali
  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • uprawnienia do obsługi suwnic
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • możliwość realizacji własnych inicjatyw