Praca: Operator cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Operator cnc
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/24/0199
OBOWIĄZKI:
produkcja konstrukcji stalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykszt. zawodowe techniczne, znajomość rysunku technicznego, nie jest wymagane doświadczenie

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 5 530 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Operator CNC

    Firma: ManpowerGroup

    Lokalizacja: śląskie/ Mysłowice

    Zadania: Przygotowanie i uzbrajanie maszyn CNC Obsługa wykrawarek i giętarek sterowanych numerycznie Przygotowanie części oraz narzędzi do procesu Kontrola jakościowa procesu Przygotowanie raportów Wymagania: Mile widziane doświadczenie na tożsamym...

    Dodane: 2024-05-14

  • Operator cnc

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Oferta stażu dla osób młodych (w wieku od 18 do 29 lat) w ramach programu z EFS PlusWykształcenie: podstawowe; zakres obowiązków: obsługa maszyn oraz narzędzi CNC, odbieranie materiałów potrzebnych do obróbki; dbanie o bezpieczeństwo podczas wykonywania...

    Dodane: 2024-05-11

  • Operator CNC

    Firma: ManpowerGroup

    Lokalizacja: śląskie/ Mysłowice

    Zadania: Przygotowanie i uzbrajanie maszyn CNC Obsługa wykrawarek i giętarek sterowanych numerycznie Przygotowanie części oraz narzędzi do procesu Kontrola jakościowa procesu Przygotowanie raportów Wymagania: Mile widziane doświadczenie na tożsamym...

    Dodane: 2024-04-30

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone