Praca: Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/23/0384
OBOWIĄZKI:
wykonywanie robót instalacyjno-montażowych instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacji, ciepłej wody.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność montażu instalacji sanitarnych

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich