Praca: Młodszy asystent (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Młodszy asystent (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1711
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: chemia, kierunki przyrodnicze
Uprawnienia: komputer - obsługa

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe / chemia lib kierunki przyrodnicze, dobra znajomość obsługi komputera, umiejętnośc pracy w zespole oraz pod presją czasu,

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach