Praca: Menedżer wypożyczalni samochodów

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Menedżer wypożyczalni samochodów
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0827
OBOWIĄZKI:
Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: średnie; prawojazdy kat.B-min. 2 lata; obsługa komputera; zakres obowiązków: wydawanie oraz odbiory pojazdów; kontakt z klientem; tworzenie treści na socila mediach; wystawienie faktur; dbanie o stan techniczny pojazdów; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Menedżer marki (brand manager)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach