Praca: Masażysta / masażystka

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Masażysta / masażystka
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/23/1104
OBOWIĄZKI:
osoba świadczyć będzie usługi w zakresie masażu, wykonywać będzie masaże medyczne, sportowe, kosmetyczne i profilaktyczne: będzie prowadzić działalność profilaktyczną, popularyzującą zachowania prozdrowotne; mycie, dezynfekcja i sterylizacja przy użyciu odpowiednich metod i urządzeń oraz prowadzenie odpowiedniej dokumentacji medycznej pacjentów; praca w godzinach: 9.00-17.00, 13.00-21.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

ukończony kurs I stopnia masażu klasycznego

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu