Praca: Masażysta masażu balijskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Masażysta masażu balijskiego
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/24/0744
OBOWIĄZKI:
wykonywanie masażu balijskiego, tradycyjnego (klasycznego) z olejkami aromatycznymi w salonie masażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na takim stanowisku, wymagany certyfikat poświadczający odbyte szkolenia lub kursy z masażu balijskiego, umiejętność wykonywania masaży balijskich

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach