Praca: Magazynier

Magazynier
Miejsce pracy: Katowice
Zadania:
  • załadunek i rozładunek towarów za pomocą wózka widłowego
  • weryfikacja i sporządzanie dokumentów dostaw/wysyłek
  • ścisła współpraca z działami: produkcji, logistyki
  • dbałość o poprawne stany magazynowe
  • utrzymywanie magazynu w należytym porządku
Wymagania;
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT IIWJO)
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym)
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • mile widziana umiejętność pracy ze skanerem
  • wysokie zaangażowanie w realizację zadań
  • wysoka motywacja do pracy
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (,,wczasy pod gruszą”, premie świąteczne etc.)
  • dofinansowanie do pakietu sportowego OK System
  • imprezy integracyjne
  • zożliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakupy w sklepach firmowych Lambertz
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lambertz Polonia Sp. z o.o. z siedziba w Rudzie Śląskiej przy ul. Katowickiej 170. CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lambertz Polonia Sp. z o.o. z siedziba w Rudzie Śląskiej ul. Katowicka 170 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.