Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Magazynier
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/24/0323
OBOWIĄZKI:
- wydawanie, przyjmowanie, rozładowywanie towaru- dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru- kontakt i współpraca z pracownikami innych działów w celu sprawnej obsługi kientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia na wózek widłowy, znajomość pakietu Office, samodzielne poruszanie się, komunikatywność.

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie