Praca: Magazynier

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Magazynier
Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • Kompletowanie zamówień i pakowanie produktów,
  • Utrzymywanie porządku w magazynie.
Wymagania:
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Odpowiedzialność i dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Magazynier z uprawnieniami UDT

    Firma: ManpowerGroup

    Lokalizacja: śląskie/ Bieruń

    Zadania: Rozładunek, załadunek i przemieszczanie towarów za pomocą wewnętrznych urządzeń transportowych Przygotowywanie oraz dostarczanie na czas komponentów Układanie materiałów zgodnie z określoną lokalizacją i logiką procesu Weryfikacja zgodności...

    Dodane: dzisiaj

  • Pracownik produkcyjno-magazynowy

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, kontrola jakości, magazynowanie Wymagania konieczne: Uprawnienia: Zdolności manualne Wymagania inne: [Inne] : mile widziane dwumiesięczne doświadczenie na stanowisku Pracownik produkcyjno-magazynowy, system pracy...

    Dodane: wczoraj

  • Magazynier

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Mysłowice

    przyjmowanie dostaw, pakowanie towarów, dbanie o porządek na stanowisku pracy. Praca w godz. 10:00-18:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne: wykształcenie min. podstawowe, obsługa komputera i telefonu,...

    Dodane: wczoraj

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone