Praca: Laborant

Laborant
Miejsce pracy: Katowice
Zadania:
  • Przygotowywanie próbek do badań
  • Przeprowadzanie analiz: chemicznych, mikrobiologicznych, biochemicznych itp.
  • Obsługa specjalistycznych urządzeń laboratoryjnych
  • Prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących procedur
  • Utrzymywanie porządku w laboratorium oraz dbanie o stan techniczny i czystość sprzętu
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (biologia, chemia, biotechnologia, farmacja lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dbałości o szczegóły
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Pracę w nowoczesnym laboratorium badawczym
  • Możliwość rozwoju i szkoleń wewnątrz firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
  • Pakiet benefitów socjalnych (m.in. opieka zdrowotna, karta sportowa)