Praca: Kwalifikowany pracownik ochrony

Kwalifikowany pracownik ochrony
Miejsce pracy: Sławków

Opis stanowiska:

  • Ochrona obiektu obowiązkowej ochrony
  • Ewidencjonowanie wjazdu wyjazdu pojazdów
  • Patrolowanie terenu

Oczekiwania:

  • Niekaralność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Chęci do pracy
  • Posiadanie książeczki broni
  • Wpis na listę KPOF

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Stawka w wysokości 34,00 zł brutto/h
  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Pełny etat/dodatkowa/możliwość nadgodzin