Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Kucharz
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/0666
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie i wydawanie posiłków*System czasu pracy równoważny, w przedziale między godz. 12:00-22:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe. Aktualna książeczka sanepidowska. Doświadczenie w pracy w restauracji.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach