Praca: Księgowy/a (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Księgowy/a (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/0655
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe,

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Księgowa / Księgowy

    Firma: NES Global Talent

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Zakres obowiązków: Prowadzenie ewidencji księgowych Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami Przygotowywanie przelewów bankowych Tworzenie bilansów zysku i strat Współpraca z instytucjami zewnętrznymi Księgowanie dokumentów Zamykanie miesiąca...

    Dodane: wczoraj

  • Samodzielna księgowa/księgowy (księgi rachunkowe)

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

    Lokalizacja: śląskie/ Siemianowice Śląskie

    Prowadzenie spraw finansowo- księgowych (głównie ksiąg rachunkowych). Wymagania konieczne: Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 5) Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: ekonomiczny Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność...

    Dodane: wczoraj

  • Księgowa / Księgowy

    Firma: AMS Metal Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Siemianowice Śląskie

    Zakres czynności: Dekretacja operacji z wyciągów bankowych w walucie polskiej i obcej oraz raportów kasowych Księgowanie dokumentów zakupu towarów i usług w tym od dostawców zagranicznych (WNT, import) Księgowanie dokumentów sprzedaży zagranicznej (WDT,...

    Dodane: 2024-05-07

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone