Praca: Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Księgowy
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/1081
OBOWIĄZKI:
osoba skierowana z PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Księgowa / Księgowy

    Firma: Primost Południe Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Będzin

    OPIS STANOWISKA Kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych; Przygotowywanie ewidencji dokumentów do deklaracji podatkowych; Przygotowywanie płatności dla dostawców; Księgowanie wyciągów bankowych; Przygotowywanie rozliczeń gotówkowych....

    Dodane: wczoraj

  • Księgowy

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

    Lokalizacja: śląskie/ Jaworzno

    proqwadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzenie deklaracji podatkowych, kontrola i analiza dokumentów finansowych, wystawianie faktur. Wymagania inne:

    Dodane: 2024-10-16

    Firma: Raven PL Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Opis stanowiska: Księgowanie faktur, dokumentów księgowych, wyciągów bankowych Kontrolowanie poprawności danych dokumentów księgowych i podatkowych Przeprowadzanie inwentaryzacji kont, uzgadnianie kont Uczestniczenie w procesie zamykania miesiąca i roku...