Praca: Konsultant Techniczny z językiem niemieckim

Konsultant Techniczny z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Katowice
Zadania:
  • Wsparcie klienta w instalacji i obsłudze kamer bezpieczeństwa.
  • Odpowiadanie na zapytania klientów za pomocą telefonu, czatu oraz e-maila.
  • Wprowadzanie danych do systemu.
Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2).
  • Otwartość w relacjach z klientami.
  • Umiejętność swobodnej komunikacji telefonicznej.
  • Minimum pół roku doświadczenia w obsłudze klienta lub w branży nowych technologii.
  • Mile widziane zainteresowanie nowymi technologiami oraz umysł analityczny.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Wynagrodzenie w wysokości 7500 PLN brutto.
  • Pracę zmianową, 8 godzin dziennie (zmiany między 9:00 a 19:00).
  • Solidne przygotowanie do pracy.
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Katowicach.
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie).
  • Możliwości awansu i szybkiej ścieżki rozwoju dla najlepszych.