Praca: Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Konserwator
Miejsce pracy: Wyry
Numer: StPr/24/0153
OBOWIĄZKI:
Prace konserwacyjne, utrzymanie czystości na terenie posesji, zamiatanie, odśnieżaniieOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony 9 m-cyMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-175 Wyry PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-Sb, 8.00-16.00 (praca 5 dni w tygodniu)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. podstawowe

Miejsce pracy:

Wyry

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych