Praca: Kierownik Utrzymania Obiektu

ENGIE Services Sp. z o. o. działa na polskim rynku od 1997 roku. Jesteśmy międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Kierownik Utrzymania Obiektu
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie infrastruktury obiektu zgodnie z wymogami technicznymi i prawa budowlanego
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i książką obiektu
  • Planowanie i kontrola budżetu
  • Dbanie o terminowość składania ofert, protokołów, faktur, raportów oraz informowanie klienta o działaniach
  • Współpraca z podwykonawcami i firmami zewnętrznymi
  • Kierowanie grupą Techników w tym tworzenie grafików oraz rozliczeń
  • Opracowywanie harmonogramu przeglądu instalacji technicznych
  • Sporządzanie kalkulacji ofertowych
Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne opcjonalnie z zakresu: elektryki, automatyki, mechatroniki, HVAC lub pokrewne
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym związanym z techniczną obsługą obiektu min. rok
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych, HVAC, sanitarne, grzewcze, ppoż.
  • Uprawnienia dozorowe SEP powyżej 1KV, oraz SEP G II
  • Znajomość procedur prowadzenia Książki Obiektu budowlanego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników
  • Dobra znajomość obsługi pakietu Word, Excel, poczta
Mile widziane:
  • Uprawnienia Grupy I, II i III eksploatacja / dozór
Oferujemy:
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej za 1 zł z możliwością dołączenia członków rodziny
  • Dostęp dla dwóch osób do platformy nauki języków eTutor
  • Karta Multisport już od 13 zł
  • Premię stażową
  • Płatny program poleceń od 2000 brutto
  • Finansowanie szkoleń i egzaminów SEP, UDT i inne
  • Niezbędne narzędzia i odzież do pracy
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach
  • Pracę we wspierającym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Kulturę organizacyjną firmy opartą na wartościach i kapitale ludzkim

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostępnej TUTAJ.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty