Praca: Kierownik projektu

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Kierownik projektu
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0227
OBOWIĄZKI:
- Kontrola miejsca pracy i personelu,- Zarządzanie planowanie,- Przygotowywanie dokumentów i raportów w języku koreańskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Junior Project Mananager/ Młodszy Kierownik Projektów

    Firma: Rotenso - Grupa Thermosilesia

    Lokalizacja: śląskie/ Ruda Śląska

    Aplikuj do nas jeśli: posiadasz min. średnie wykształcenie ; masz min. rok doświadczenia na stanowisku asystenta kadry zarządzającej lub junior project managera / koordynatora; posiadasz znajomość zarządzania projektami; posiadasz bardzo dobrą organizację...

    Dodane: wczoraj

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone