Praca: Kierownik Projektu

Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • Planowanie i koordynowanie projektów inżynierskich,
  • Zarządzanie zespołem projektowym,
  • Monitorowanie harmonogramów i budżetów,
  • Współpraca z zespołami technicznymi i klientami,
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i koordynowania wielozadaniowych projektów,
  • Znajomość praktyczna narzędzi zarządzania projektami,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Pakiet benefitów (karta multisport, opieka zdrowotna, etc.),
  • Rozwój zawodowy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.