Praca: Kierownik budowy / inżynier budowy

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Kierownik budowy / inżynier budowy
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/24/0238
OBOWIĄZKI:
Współudział w nadzorze i prowadzeniu inwestycji, uzgodnień branżowych,Analiza dokumentacji technicznej, projektowej, specyfikacji, koncepcji itd.,Koordynacja ekip montażowych i podwykonawców,Przygotowywanie kalkulacji i ofert cenowych na instalacje w zakresie branży sanitarnej,Udział w wizjach lokalnych, spotkaniach koordynacyjnych, naradach na terenie inwestycji,Współpraca z dostawcami branżowymi,Czytanie rysunków technicznych, wprowadzanie zmian (CAD),Sporządzanie wycen/kosztorysów ofertowych (Norma, Excel)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie