Praca: Kierowca samochodu osobowego

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Kierowca samochodu osobowego
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/24/0269
OBOWIĄZKI:
osoba ta zatrudniona będzie jako kierowca samochodu osobowego, usługi typu UBER
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe 1 rok i 11 m-cy. Praca będzie wykonywana na terenie całego Śląska.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 108 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu