Praca: Kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0331
OBOWIĄZKI:
- obsługa kasy- obsługa klienta- wykładanie towaru i przyjmowanie- dbanie o czystość- rozliczanie zmiany i kasyPraca w sklepie mięsnym. Godziny pracy: poniedziałek 8.00-16.00, wtorek 7.00-18.00, sobota 7.00-14.00. Równoważny czas pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, wymagane doświadczenie w zawodzie, książeczka sanepidowska do uzupełnienia( pracodawca kieruje na badania), mile widziane doświadczenie w branży mięsnej

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu