Praca: Inżynier Budowy

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. jest częścią węgierskiej grupy kapitałowej DUNA ASZFALT Zrt., będącej największym liderem budownictwa inżynieryjno-drogowego na Węgrzech.

Jako wytwórnia konstrukcji stalowych z jeszcze większym profesjonalizmem kontynuujemy i rozwijamy dorobek poprzednich właścicieli tj. firmy PW Banimex Sp z o.o. oraz Energomontaż Południe.

WKS Duna Polska posiada Wytwórnię  Konstrukcji Stalowych w Będzinie o łącznej powierzchni powyżej 17 000 m2 i możliwości wytwarzania ok. 700 ton konstrukcji miesięcznie. Podstawowym zakresem naszej działalności są konstrukcje stalowe na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego i drogowego, w szczególności mosty, wiadukty, estakady, kładki pieszo- rowerowe, przejścia dla zwierząt.

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Polska południowa, Będzin.

Zakres obowiązków:
  • planowanie i organizacja placu budowy,
  • koordynacja prac pracowników i podwykonawców,
  • prowadzenie dokumentacji budowy technicznej w tym dokumentacji finansowej powykonawczej i odbiorowej,
  • nadzór nad harmonogramem uwzględniającym rzeczowy i finansowy plan wykonania,
  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy,
  • nadzór nad realizacją prac zgodnie z projektem oraz przepisami Prawa budowlanego i BHP,
  • optymalizacja technologiczno-materiałowa robót na etapie realizacji inwestycji,
  • współpraca z inwestorem, podwykonawcą, projektantami, inżynierami i zespołem pracowników.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • uprawnienia budowlane mostowe,
  • mile widziane doświadczenie przy kierowaniu robotami na obiektach kolejowych, oraz podnoszenie i nasuwanie obiektów mostowych,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań,
  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy,
  • Dodatkowe benefity - ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta Multisport.