Praca: Grafik

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Grafik
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0784
OBOWIĄZKI:
obsługa komputera z oprogramowaniem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Młodszy Specjalista ds. Produkcji Multimedialnej

    Firma: Rotenso - Grupa Thermosilesia

    Lokalizacja: śląskie/ Ruda Śląska

    Aplikuj do nas jeśli: masz podstawową wiedzę z zakresu montażu wideo lub grafice 3D; jesteś pasjonatem/ką nowych technologii i multimediów; m asz zmysł estetyczny i kreatywność; potrafisz tworzyć atrakcyjne wizualnie materiały, które przyciągają uwagę...

    Dodane: dzisiaj

  • Specjalista ds. Produkcji Multimedialnej

    Firma: Rotenso - Grupa Thermosilesia

    Lokalizacja: śląskie/ Ruda Śląska

    Aplikuj do nas jeśli: masz 2-3 lata doświadczenia w montażu wideo lub grafice 3D; znasz programy DaVinci Resolve lub Blender; jesteś pasjonatem/ką nowych technologii i multimediów; masz zmysł estetyczny i kreatywność; jesteś dokładny/a i terminowy/a; masz...

    Dodane: dzisiaj

  • 3d grafik

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    - Zaprojektowanie 36 modeli 3D części maszyn przemysłowych na podstawie specyfikacji technicznych, rysunków technicznych oraz wymagań klienta.Dostosowanie 36 modeli 3D w celu zapewnienia ich zgodności z wymiarami technicznymi oraz optymalizacja pod kątem...

    Dodane: 2024-09-09

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone