Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Fryzjer
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/24/0366
OBOWIĄZKI:
wedł. prog. stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Wymagania: przygotowanie zawodowe I stopnia.

Miejsce pracy:

Bytom


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Fryzjer/fryzjerka

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

    Lokalizacja: śląskie/ Będzin

    Strzyżenie damskie i męskie. Farbowanie włosów, trwała ondulacja, upięcia, modelowanie. Utrzymuwanie czystości w miejscu pracy.Umowa o pracę na okres próbny na 1 miesiąc. Godziny pracy od 9:00 do 17:00 albo od 10:00 do 18:00, grafik do ustalenia z...

    Dodane: wczoraj

  • Barber

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    BarberNa początek praca na umowę zlecenie, docelowo umowa o pracę. Praca w systemie zmianowym (8.00-16.00, 10.00-18.00), co druga sobota (8.00-13.00). Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer męski (barber) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Wymagania inne:...

    Dodane: 2024-05-15

  • Fryzjerka

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

    Lokalizacja: śląskie/ Bytom

    pełen zakres usług fryzjerskich, strzyżenie, modelowanie, koloryzacja. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Wymagania: wykształcenie zawodowe z tyt. czeladnika, min. 2 lata doświadczenia zawodowego jako fryzjerka, mile widziane...

    Dodane: 2024-05-13

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone