Praca: Fakturzysta - stażysta (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Fakturzysta - stażysta (staż)
Miejsce pracy: Bieruń
Numer: StPr/24/0468
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: komputer - obsługa
Uprawnienia: EXCEL MS - obsługa

Wymagania inne:

wykształcenie średnie (preferowane ekonomiczne); umiejętność obsługi pakietu MS Excel na poziomie podstawowym (proste farmuły matematyczne); umiejętnośc pracy z danymi, skrupulatność, dokładność,

Miejsce pracy:

Bieruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach