Praca: Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Doradca klienta
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0481
OBOWIĄZKI:
- przeprowadzanie wywiadu, celem zorientowania się na potrzeby i oczekiwania klienta, dobieranie produtów oraz usług do potrzeb klienta z uwzględnieniem przeciwwskazań zdrowotnych, układanie oraz prezentacja odpowiedniego planu zabiegowo-treningowego, przygotowanie stanowiska do zabiegów fitness/wellness, sprzedaż kosmetyków oraz suplementów, diet, pozyskiwanie nowych kontaktów/sprzedaż poprzez social media, dbanie o dobry wizerunek firmy, dbane o czystość oraz porządek na miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia: otwartość
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: otwartość na nową wiedzę
Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej