Praca: Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Brukarz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0462
OBOWIĄZKI:
roboty brukarskie.OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSOBY Z UKRAINY (z komunikatywną znajomością języka polskiego).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Brukarz (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, umiejętności brukarskie, wymagane doświadczenie na stanowisku brukarza, mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód, dojazd do pracy we własnym zakresie (praca na terenie Gliwic, Zabrza, Tarnowskich Gór i ewentualnie Katowic).

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu