Praca: Automatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Automatyk
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/24/0437
OBOWIĄZKI:
Programowanie sterowników SIEMENS, Tworzenie wizualizacji, Wdrażanie programów zapewniających prawidłowe działanie maszyn w ramach linii produkcyjnej, Uruchamianie linii produkcyjnych u klienta (głównie linie rozlewnicze i stacje CIP), Wyjazdy głównie w Polsce i całej Europie, ale potencjalnie możliwe na całym świecie, Zdalne wsparcie klientów, Tworzenie dokumentacji oraz list materiałowych komponentów elektrycznych, Współpraca z działem konstruktorskim, Nadzór nad pracami elektrycznym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: włoski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Znajomość środowiska Siemens, TIA Portal, WinCC, sterowników S7-1500/1200 i innych, Znajomość dyrektywy ATEX[Umiejętność 1] : Znajomość wymogów maszynowych w zakresie bezpieczeństwa/safety,[Inne] : Inżynierska wyobraźnia oraz pasja i ambicja do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, Odwaga do kwestionowania panujących rozwiązań oraz wrodzone i obiektywne "twórcze niezadowolenie" z projektów, Znajomość procesów produkcyjnych w branży mechanicznej, Wykształcenie wyższe (automatyka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne), Umiejętność programowania sterowników

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie