Praca: Auditor/ Ekspert techniczny oceniający wyroby do podawania, przesyłania i usuwania substancji

Auditor/ Ekspert techniczny oceniający wyroby do podawania, przesyłania i usuwania substancji
Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: 9732

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu naszego klienta w renomowanej Jednostce Notyfikowanej, poszukujemy osoby na stanowisko Auditora/ Eksperta technicznego oceniającego wyroby do podawania, przesyłania i usuwania substancji, w tym wyroby przeznaczone do dializy.

Osoby te nie tylko będą odpowiedzialne za przeprowadzanie audytów systemów zarządzania jakością i/lub ocenę dokumentacji technicznej wyrobu w zakresie podawania, przesyłania i usuwania substancji, w tym wyroby przeznaczone do dializy u Klientów z całego świata, ale także będą miały szansę współpracować z czołowymi firmami medycznymi, rozwijać swoje umiejętności w innowacyjnym środowisku oraz uczestniczyć w projektach wpływających bezpośrednio na bezpieczeństwo pacjentów.

Jeśli chcesz być częścią zespołu naszego klienta, który kreuje bezpieczną przyszłość branży medycznej, aplikuj!

Zadania:
  • Auditor (praca na terenie Polski i całego świata, na miejscu w lokalizacji klienta) – odpowiedzialny za przeprowadzanie audytów systemu zarządzania jakością producenta (QMS) oraz jego dostawców i/lub podwykonawców np. w zakresie wyrobów wyprodukowanych z wykorzystaniem obróbki materiałów z tworzyw sztucznych i/lub z wykorzystaniem obróbki materiałów metalowych oraz sporządzenie dokumentacji audytowej w tym ocena działań korygujących do stwierdzonych niezgodności
  • Ekspert techniczny (praca zdalna) – odpowiedzialny za przeprowadzanie oceny dokumentacji technicznej w zakresie wyrobów do podawania, przesyłania i usuwania substancji, w tym wyroby przeznaczone do dializy oraz sporządzanie zapisów i raportów dotyczących oceny, w tym ocena działań korygujących do stwierdzonych niezgodności
Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe z zakresu medycyny, farmacji, inżynierii, biologii, mikrobiologii, biochemii, biofizyki, biomedycyny, fizjologii ludzkiej, chemii, materiałoznawstwa, mechaniki
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B
  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w dziedzinie produktów stosowanych w ochronie zdrowia lub w powiązanej działalności, takiej jak: produkcja, audyt lub badania naukowe, w tym:
– Auditor: 2 lata doświadczenia w dziedzinie zarządzania jakością oraz z technologią do wyprodukowania wyrobów z wykorzystaniem obróbki metalowej oraz obróbki tworzyw sztucznych
– Ekspert: doświadczenia w projektowaniu, produkcji, testowaniu wyrobów m.in. igieł, drenów, strzykawek, kaniul, worków do wstrzykiwań lub transfuzji lub technologii, które mają być oceniane, lub związanego z aspektami naukowymi, które mają podlegać ocenie
  • Znajomość standardów technicznych dla konkretnej grupy wyrobów medycznych
Mile widziane:
  • Znajomość normy ISO 13485 oraz wymagań prawnych dotyczących wyrobów medycznych
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie audytorskie w Jednostce Notyfikowanej
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Benefity: pakiet sportowy i medyczny, ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie nauki języka angielskiego

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.