Praca: Asystent nauczyciela przedszkola (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Asystent nauczyciela przedszkola (staż)
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/1002
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Opiekun w żłobku

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    Praca związana z opieką nad dziećmi do lat 3: obejmująca czynności higieniczno-opiekuńcze, przewijanie, przygotowywanie zajęć edukacyjnych dla dzieci, wychodzenie na plac zabaw z dziećmi, dbanie o dokumentację wewnętrzną grupy żłobkowej wymaganą...

    Dodane: 2024-09-18

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone