Praca: Archiwista

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Archiwista
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/24/0501
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, szkolenie stanowiskowe, segregacja dokumentów, skanowanie weryfikowanych dokumentów, archiwizacja dokumentacji medycznej, przygotowanie dokumentacji do utylizacji, cyfryzacja dokumentacji medycznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Szkolenie BHP, szkolenie stanowiskowe, segregacja dokumentów, skanowanie weryfikowanych dokumentów, archiwizacja dokumentacji medycznej, przygotowanie dokumentacji do utylizacji, cyfryzacja dokumentacji medycznej.

Miejsce pracy:

Będzin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pomocnik archiwisty

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

    Lokalizacja: śląskie/ Mikołów

    Sporządzanie spisów archiwalnych; archiwizowanie dokumentów; brakowanie dokumentacji niearchiwalnej; wypożyczanie zasobu archiwalnego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: wykształcenie min. średnie, obsługa...

    Dodane: 2024-04-09

  • Archiwista

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

    Lokalizacja: śląskie/ Będzin

    szkolenie BHP , ppoż., stanowiskoweewidencjonowanie dokumentacji wpływającejobsługa programów komputerowychprzygotowanie dokumentacji do zarchiwizowaniasporządzanie spisów i protokołów brakowaniaobsługa urządzeń biurowychPN-PT 7.30-15.30 Wymagania...

    Dodane: 2024-03-31

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone