Praca: Agent sklepu

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Agent sklepu
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/0627
OBOWIĄZKI:
Osoba chętna do przejęcia sklepu w ramach umowy agencyjnej. Sklep w Siemianowicach Śląskich, centrum, ul. Śląska 5.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa agencyjna


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Doradca Klienta

    Firma: Adreams M. Smerda Sp.k.

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie? A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT? Świetnie się składa, bo właśnie szukamy Doradcy Klienta. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!...

    Dodane: 2024-09-13

  • Doradca Klienta

    Firma: Adreams M. Smerda Sp.k.

    Lokalizacja: śląskie/ Ruda Śląska

    Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie? A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT? Świetnie się składa, bo właśnie szukamy Doradcy Klienta. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!...

    Dodane: 2024-09-13

  • Doradca Klienta

    Firma: Adreams M. Smerda Sp.k.

    Lokalizacja: śląskie/ Bytom

    Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie? A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT? Świetnie się składa, bo właśnie szukamy Doradcy Klienta. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!...

    Dodane: 2024-09-13

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone