Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/23/0081
OBOWIĄZKI:

obsługa kasy fikalnej, obsługa klienta, przyjęcie i sprzedaż towaru, wykładanie towaru, prace porządkowe, praca w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, minimum 1 rok doświadczenia

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu