Praca: Specjalista ds. rekrutacji

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Katowice | Numer ref.: SDR/036/JCI

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość szlifowania języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szereg benefitów pozapłacowych
  • Biuro zlokalizowane w samym centrum Katowic

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3-4 lata doświadczenia w rekrutacji
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji masowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego - poziom C1
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń lub zaangażowanie w projekty związane z Employer Branding - będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych zarówno masowych, jaki i pojedynczych na stanowiska specjalistyczne i wyższego szczebla
  • Przeprowadzanie wywiadów, testów z wyselekcjonowanymi kandydatami
  • Ocena kompetencji kandydatów
  • Budowanie pozytywnych relacji z kandydatami i zapewnianie najwyższego poziomu jakości procesów rekrutacyjnych
  • Uczestniczenie w organizowanych wydarzeniach rekrutacyjnych
  • Prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji