Praca: Specjalista ds. Obsługi Systemów Logistycznych

Specjalista ds. Obsługi Systemów Logistycznych

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w obszarze Przewozów Towarowych w Zabrzu.

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie oraz kontrola poprawności danych do systemów logistycznych związanych z realizacją przewozów
  • Pozyskiwanie danych o uruchamianych pociągach, raportowanie nieprawidłowości oraz efektywności
  • Analiza danych oraz inicjowanie nowych rozwiązań
  • Prowadzenie wewnętrznej dokumentacji działu

Profil kandydata

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Otwartość i orientacja na klienta
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dofinansowanie do studiów
  • Kursy Językowe
  • Pakiet Medicover Sport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą