Praca: Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Spawacz
Miejsce pracy: Wojkowice
Numer: StPr/21/1376
OBOWIĄZKI:
Spawanie małych konstrukcji ażurowych.Praca od poniedziałku do piątku.Praca w godz. od 7:00 do 15:00.Pierwsza umowa - umowa zlecenie na okres 3 miesięcy, docelowo umowa o pracę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe - mile widziane.

Miejsce pracy:

Wojkowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

4 500 - 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie