Praca: Samodzielny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Samodzielny księgowy
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1589
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych podmiotów gospodarczych oraz kadr i płac.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: Podatki
Uprawnienia: Księgowość
Uprawnienia: Kadry i płace

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Samodzielny Księgowy [rekrutacja online]

    Firma: ING Tech Poland

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    umowa o pracę taki rodzaj umowy oferujemy Start 7:00 - 9:00 Koniec 15:00 - 17:00 w tych godzinach pracujemy ul. Konduktorska 35, Katowice tutaj mieści się nasze biuro Zakres obowiązków 60% - Księgowanie faktur zakupu, PK 20% - Środki trwałe i wartości...

    Dodane: 2021-12-02

  • Samodzielna Księgowa / Specjalista ds. księgowości

    Firma: Bumech S.A.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Obowiązki: kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych dekretacja i księgowanie dokumentów kontrola i uzgadnianie kont księgowych rozliczanie płatności i uzgadnianie sald przygotowywanie dokumentów do sporządzania deklaracji podatkowych (CIT, VAT)...

    Dodane: 2021-12-02

  • Samodzielny Księgowy [rekrutacja online]

    Firma: ING Tech Poland

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    umowa o pracę taki rodzaj umowy oferujemy Start 7:00 - 9:00 Koniec 15:00 - 17:00 w tych godzinach pracujemy ul. Konduktorska 35, Katowice tutaj mieści się nasze biuro Zakres obowiązków 60% - Księgowanie faktur zakupu, PK 20% - Środki trwałe i wartości...

    Dodane: 2021-11-23

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone