Praca: Pomocnik konserwatora urządzeń transportu bliskiego (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pomocnik konserwatora urządzeń transportu bliskiego (staż)
Miejsce pracy: Lędziny
Numer: StPr/22/1284
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia: badania wysokościowe

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe kierunkowe / mechanika samochodowa, uprawnienia do wykonywania do pracy na wysokościach powyżej 3 metrów, mile widziane uprawnienia SEP do 1Kv,

Miejsce pracy:

Lędziny

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach