Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/21/0693
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy przygotowywaniu posiłków, obieranie, mycie i obróbka termiczna warzyw, mycie i wyparzanie brudnych naczyń. Kontakt telefoniczny w godzinach 8-15
Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pomoc kuchenna

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

    Lokalizacja: śląskie/ Ornontowice

    -Praca przy urządzeniach do przygotowywania produktów gastronomicznych-Obsluga klientaOkres zatrudnienia: 16 m-cyMiejsce wykonywania pracy: 43-178 Ornontowice Praca w godzinach: pn-pt 9-17 Wymagania inne: Wykształcenie: mile widziane zasadnicze zawodowe....

    Dodane: 2021-09-24

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Mysłowice

    pomoc w kuchni w przygotowywaniu potraw, obieranie warzyw, gotowanie, sprzątanie, zmywanie Wymagania konieczne: Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak...

    Dodane: 2021-09-23

  • Pomoc kuchenna.

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

    Lokalizacja: śląskie/ Tychy

    Pomoc na kuchni. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: książeczka sanepidowska Wymagania inne: preferowanie i mile widziane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe minimum 3 miesiące na przestrzeni...