Praca: Opiekun Klienta Biznesowego

W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Opiekun Klienta Biznesowego
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: OKB/MAS
Zadania:
  • kontakt z obecnymi i nowymi Klientami biznesowymi (małe i średnie przedsiębiorstwa),
  • negocjacje oraz sporządzanie indywidualnych ofert,
  • budowa trwałych i pozytywnych relacji z klientami,
  • współpraca z innymi działami firmy (np. z działem obsługi Klienta lub działem logistyki),
  • raportowanie wyników swojej pracy.
Wymagania:
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • preferowane doświadczenie w sprzedaży bądź obsłudze klienta,
  • postawa proaktywna i motywacja do realizacji celu,
  • chęć rozwoju w kontaktach B2B,
  • umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie,
  • min. komunikatywny j. angielski.
Firma oferuje:
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia kwartalna),
  • pracę od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00,
  • klarowną ścieżkę kariery w jednej z największych firm na świecie,
  • ciekawy i pełny zakres szkoleń (również zagranicznych),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • karta Multisport,
  • możliwość dodatkowych lekcji j. angielskiego,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy zawrzeć wybrane zgody:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162