Praca: Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/1328
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: brak wymagań, doświadczenie zawodowe, kurs na wózki widłowe (nie musi być UDT), zakres obowiązków: przewóz komponentów z obszaru produkcyjnego, obsługa wózka, wsparcie magazynowe, umowa o pracę tymczasową na 6 m-cy, później z zakładem klienta, trzy zmiany, miejsce pracy: Gliwice
Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 22,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach