Praca: Monter-elektronik - sprzęt komputerowy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Monter-elektronik - sprzęt komputerowy
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/0507
OBOWIĄZKI:
POWER (GRUPA WIEKOWA 18-29)- Kontrolowanie i sortowanie materiałow stosowanych do produkcji komputerów,- rozmieszczanie i mocowanie elementów na kartach, płytach,- testowanie kart, płyt i innych podzespołów,- instalowanie systemu komputerowego,- uruchamianie i przeprowadzanie testów kontrolnych,- wykonywanie napraw i konserwacji sprzętu i oprogramowania,- raportowanie do przełożonych,- prowadzenie dokumentacji technicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: znajomość programów graficznych
Uprawnienia: umiejętność sprzedaży produktów i usług

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej