Praca: Młodszy specjalista ds. IT z językiem rosyjskim

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych. Od ponad 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność, dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych, sumiennych i nastawionych na rozwój osób na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. IT z językiem rosyjskim
Miejsce pracy: Zabrze
Twój zakres obowiązków
  • konfiguracja urządzeń komputerowych i biurowych (laptopy, routery, drukarki, skanery, kserokopiarki, drukarki etykiet i urządzenia mobilne),
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych oraz zarządzanie serwerami,
  • zarządzanie aplikacjami/usługami serwerowymi, administrowanie m.in. systemem ERP Pracodawcy,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji,
  • udział i wsparcie w pracach wdrożeniowych,
  • raportowanie do przełożonego działu IT.
Nasze wymagania
  • wykształcenie średnie/wyższe (techniczne lub informatyczne), mile widziany,
  • student/ka informatyki,
  • znajomość języka rosyjskiego,
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i posiadanego doświadczenia,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • korzystne, grupowe ubezpieczenie na życie,
  • niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • nową i komfortową przestrzeń pracy z prywatnym parkingiem dla pracowników.
Proszę o dopisanie następującej klauzuli: "„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.