Praca: Laborant budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Laborant budowlany
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/22/0504
OBOWIĄZKI:

Badania laboratoryjne. Praca na terenie Będzina ul. Brzozowicka 110 + teren woj. śląskiego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: geologiczne lub budowlane

Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów geologiczne lub budowlane. Prawo jazdy kat. B mile widziane. Aktywizacja osób bezrobotnych do 30 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie