Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Kucharz
Miejsce pracy: Łaziska Górne
Numer: StPr/21/0654
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie dań od surowca do gotowego produktuWydawanie posiłkówOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony 5 m-cy i 28 dniMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-170 Łaziska Górne PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn -ndz 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. podstawowe. Doświadczenie: min. 6-cio miesięczne doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharza.

Miejsce pracy:

Łaziska Górne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych