Praca: Handlowiec

Ogłoszenie numer: 7533906, z dnia 2022-09-29

Firma z ponad 25 letnim stażem. Głównym obszarem naszej działalności są nowoczesne technologie edukacyjne. Zajmujemy się wyposażaniem szkół, przedszkoli i innych jednostek edukacyjnych w sprzęt multimedialny, informatyczny, ergonomiczne meble i nowoczesne pomoce dydaktyczne.  Wprowadzamy nowy wymiar w edukacji.

Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Jesteśmy firmą rodzinną i taką tworzymy atmosferę.

Handlowiec

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

Chcesz się rozwijać, szukasz nowych wyzwań, potrafisz zainteresować klienta asortymentem z branży edukacyjnej i multimedialnej? Jeśli wiesz co to monitor interaktywny i co jest potrzebne nowoczesnej szkole dołącz do nas!

Wymagania

Poszukujemy osoby samodzielnej, kreatywnej z umiejętnością technik sprzedażowych i ofertowania nastawionej na sukces. Posiadającej umiejętności negocjacyjne, doświadczenie na podobny stanowisku i prawojazdy kat. B.

Oferujemy

Zapewniamy ciekawą pracę w zgranym zespole, stałe wynagrodzenie, premie sprzedażowe i możliwość rozwoju.