Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Fryzjer
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/22/0828
OBOWIĄZKI:

obsługa klienta,mycie głowy,modelowanie,stylizacja,strzyżenie damskie i męskie,koloryzacja

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

wykształcenie dowolne, wymagane kierunkowe wykształcenie lub ukończone szkolenie w zawodzie fryzjera

Miejsce pracy:

Będzin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Fryzjer damsko-męski

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja, stylizacja. Równoważny system pracy od poniedziałku do piątku (8.00-14.00, 14.00-20.00), sobota (8.00-14.00). Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Uprawnienia: książeczka sanepidowska...

    Dodane: dzisiaj

  • Fryzjer

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

    Lokalizacja: śląskie/ Dąbrowa Górnicza

    Fryzjerstwo damskie, męskie, dziecięce, koloryzacja,upięcia ślubne,wieczorowe, trwała ondulacja, prostowanie włosów,odżywianie włosów, dbałość o stanowisko pracy, dezynfekcja narzędzi, umawianie klientów, mycie głowy. Wymagania konieczne: Zawód:...

    Dodane: dzisiaj

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone